Set Kitaplar

Kitap okumayı sevenler ve aynı türde olan devam kitaplarını ya da birbirinin devamı olmayan ama aynı türü barındıran kitapları toplu şekilde almak isteyenler için set kitaplarımız yayında!

Set kitaplar ile hem tek seferde daha çok kitaba ulaşacak hem de daha uygun fiyatlar ödeyeceksiniz. Sizler için set haline getirdiğimiz kitaplardan dilediğinizi seçin. Çocuklar, yetişkinler ve gençler için elimizde bulunan onlarca set kitap sayesinde tek tık ile hem güvenli hem hızlı alışverişin keyfini çıkarın.

Bazı Set Kitap Türlerimiz Şunlardır:

  • Dikkat Geliştirici Kitaplar: Özellikle çocuklarınızın gelişimsel sürecinde mantık ve dikkat için olmazsa olmaz yardımcı kitaplardandır.
  • Çocuklar İçin Dünya Klasikleri: Dünya çapında en çok okunan ve beğenilen eserlere toplu şekilde kolayca ulaşabileceksiniz.
  • Bilim Kitapları: Koloni kitap olarak bilim severleri de düşündük. Tüm bilim severler için en efsane kitap setlerini hazırlandık.
  • Klasik Kitaplar: Edebiyat dünyasına adını yazdırmış ve hepimizin bildiği, adını duyduğu kitaplar da toplu şekilde setlerimiz arasında yer almaktadır.
  • Aktivite Kitapları: Çocuklarınızın kitap ile uğraşırken kolayca sıkılmasını istemiyorsanız tercihlerinizden birisi mutlaka aktivite kitabı olmalıdır. Hem keyifli zaman geçirecek hem de mantık muhakeme yönlerini geliştirecekler.
  • Türk Edebiyat Kitapları: Türk Edebiyatına adını altın harflerle yazdırmış kitaplarda bu setlerimiz arasında sizleri bekliyor

Tüm bu saydığımız kitaplar ve çok daha fazlasına toplu olarak set şeklinde çok uygun fiyatlara ilgili kategorimizde ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR