Masal Kitapları

Masal kitapları geçmişten bugüne kadar milyonlarca çocuk tarafından okunmuş harika kitaplardır. Normal kitaplardan farklı olarak sonsuz hayal gücü kullanılarak yazılan bu kitaplar hem çocuğunuzun ufkunu açar, hem de görseller sayesinde çok eğlenerek kitap okumasına yardımcı olur. Masal kitaplarının gerekliliğinin bir önemi okuma alışkanlığı kazandırması, diğer önemi ise etkileyici görsel figürler ile çocuğun pür dikkat kitaba odaklanmasını sağlamasıdır.

Farklı türlerde olan onbinlerce kitap arasından firmamız Koloni Kitap, en çok okunan, en çok beğenilen ve en çok tavsiye edilen kitapları derlemiştir. Bu kitaplar özellikle kitap okumayı yeni öğrenmiş ve ilk kitaplarını alacak çocuklar için kesinlikle tavsiye edilmektedir.

Okunması Gereken Masal Kitapları

Masal Kitapları çocuklar için oldukça etkileyici kitaplardandır. Bu sebeple okumayı yeni öğrenmiş çocuklar başlangıç olarak bu masal kitaplar ile tanışırlar. Hem kelimelerin geniş ve büyük şekilde yazılması hem de içerik kurgusunun gayet basit ama çocuğun hayal gücüne katkı sağlayıcı derece de başarılı olması çocuklarımızı bu kitaplara çeken başlıca etmenlerdir.

Çocukların çok sevdiği başlıca masal kitaplarından birkaçı şunlardır: Çirkin Ördek Yavrusu, Kibritçi Kız, Pinokyo, Evvel Zaman İçinde, Aslan Kral, Güzel ve Çirkin ve Minik Prens. Bu kitaplar beğenilen kitaplarımızın sadece çok az bir kısmıdır. İlgili kategorimizde ki her kitap çocuğunuzun keyifle okuyacağı kitaplardandır. 

Bu kitapların dışında dilerseniz Fıkra, Bilmece, Aktiviteli Masal Kitapları gibi pek çok ürün kategorimizde yer almaktadır.

Uygun Fiyatlı Masal Kitapları

Diğer tüm kitaplarımızda olduğu gibi Masal Kitapları için de en uygun fiyat garantisini sunmaktayız. Güvenilir alışverişin öncü adresi olan Koloni Kitap çocukların okumasına katkı sağlamak için her zaman en iyi fiyatları sizlere sunmaktadır. Dilerseniz hemen ilgili kategorimizde ki kitapları inceleyip seçimlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR