Çıkartmalı Kitaplar

Çocuğunuzun kitap alışkanlığı kazanmasını ve kitapları sevmesini mi istiyorsunuz? O zaman Çıkartmalı kitaplar tam size göre! Bu kitaplarımız sayesinde çocuklarınız hem sevdiği çizgi kahramanları görecek hem de bilişsel beceriler kazanacak. Çıkartmalı kitaplar sayesinde öğrenim sürecinde önemli bir adım atmış olacak. Çıkartmalı kitaplar çocuklarınıza önemli bir beceri olan eşleştirmenin temelini öğretecek, bu eşleştirmeler ile eğlenirken öğrenecek. 

Çocuklar İçin Çıkartma Kitaplarının Önemi

Çocuğunuz için ufak bir hikaye kitabı aldığınızda üzerinde görseller olsa bile sevemeyebilir. Ancak çıkartma kitapları için bu durum neredeyse hiç geçerli değildir. Çünkü çıkartmalı olmasından dolayı çocuklar bu kitapları doğrudan oyun aracı olarak görmektedir. Bu kitapların çocuğunuza kattığı başlıca katkılar:

  • Odaklanma Becerisi
  • El ve Kas motor Becerisi
  • Göz ve El Koordinasyon Becerisi

gibi etkenlerdir. Firmamızda bulunan yüzlerce yapışkanlı kitap ile çocuğunuzun sevdiği çizgi kahramanlara ulaşın. Prenses figüleri, Araba figürleri, Moda kitapları, Hayvan kitapları gibi onlarca çıkartma kitabı Koloni Kitap'ta!

Uygun Fiyatlı Çıkartma Kitapları

Koloni kitap olarak önceliğimiz herkesin ve her çocuğun en uygun fiyatlar ile kitaplara ulaşmasını sağlamak. Bu sebeple güncel zam durumlarına rağmen firma olarak en iyi fiyat avantajlarını sizlere sunuyoruz. Çocuğunuz için birbirinden farklı çıkartma kitaplarına ilgili kategorimizden ulaşabilirsiniz. Üstelik set kitaplarımız da ayrıca bir indirim bulunmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR